Puma x Animal Crossing: New Horizons. Nintendo prezentuje buty i ubrania z kolekcji

Gry
1020V
Puma x Animal Crossing: New Horizons. Nintendo prezentuje buty i ubrania z kolekcji
Bartosz Dawidowski | 16.09.2021, 10:10

O tym, że Puma znów nawiązała współpracę z Nintendo pisaliśmy już w sierpniu. Teraz japońska firma przedstawia nam szykowaną odzież w szczegółach.

Nintendo na swoim oficjalnym kanale na YouTube opublikowało kolejną audycję z serii "Nintendo Minute". Tym razem pracownicy firmy skoncentrowali się na zaprezentowaniu nowej serii odzieży Pumy, nwiązaującej do cieszącego się ogromną popularnością Animal Crossing: New Horizons.

Gwoździem programu w Puma x Animal Crossing: New Horizons są oczywiście nowe buty. To przeróbka znanego modelu Wild Rider Layers od Pumy, która wyceniana jest w oficjalnym sklepie firmy na 110 dolarów. Więcej na temat tego obuwia przeczytacie w naszym poprzednim newsie.

W filmiku Nintendo prezentuje również koszulki i bluzy Pumy, na których również nie zabrakło motywów z Animal Crossing: New Horizons. Cała kolekcja trafi do sprzedaży w USA już 18 września. Ceny i pełną zawartość tej propozycji znajdziecie w oficjalnym sklepie Pumy (niestety na razie tylko w regionie amerykańskim).

Przy okazji - Nintendo już ogłosiło, że nie obniży ceny Switch w USA.

Źródło: własne

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper