Alan Wake Remastered nawet z oceną 10/10. Efektowny zwiastun premierowy

Gry
1901V
Alan Wake Remastered nawet z oceną 10/10. Efektowny zwiastun premierowy
Bartosz Dawidowski | 06.10.2021, 10:00

Jeden z najciekawszych remasterów ostatnich lat wylądował juz na rynku. Alan Wake Remastered możemy podziwiać na zwiastunie premierowym.

Alan Wake Remastered trafił już do systemów dystrybucji cyfrowej na PC, PS4/PS5 i XOne/XSX. Gra dorobiła się przy okazji tego wydarzenia trailera premierowego, który czeka na was poniżej.

Dalsza część tekstu pod wideo

Patrząc na oceny, które zgarnia tytuł, śmiało można powiedzieć, że deweloperzy wykonali kawał dobrej roboty, przygotowując ten remaster. Produkcja otrzymała nawet jedną maksymalną notę: 10/10 od redakcji Stevivor, która stwierdziła, że gra jest "remasterowym arcydziełem". Na drugim biegunie mamy serwis Push Square, który twierdzi, że tempo narracji w grze jest nierówne, przez co "długie sekcje są niemożliwie nudne", a walka "mało inspirująca i schematyczna". Mimo wszystko nawet tutaj wydano ocenę na przyzwoitym poziomie (6/10).
 
Średnia wyciągnięta z 47 recenzji,
 w których wydano werdykt na temat jakości Alan Wake Remastered, to 8,2/10.

Przy okazji przypominam, że pojawiają się już pogłoski, że Remedy zaczyna planować sequel Alan Wake. Współpraca w tym zakresie ma być prowadzona z Epic Games.

Źródło: OpenCritic MetaCritic Stevivor

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper