Iza Łęcka Iza Łęcka 06.10.2021 07:00
GTA: The Trilogy The Definitive Edition
3582V

GTA: The Trilogy The Definitive Edition przecieka. Gracze dotarli do materiałów z produkcji

Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, już wkrótce powinniśmy zobaczyć GTA: The Trilogy The Definitive Edition. Społeczność związana z produkcjami Rockstar znajduje kolejne dowody, które potwierdzają istnienie trzech odświeżonych produkcji.

Już wczoraj informowaliśmy o wzmiankach dotyczących trzech odświeżonych pozycji w Rockstar Games Launcher, natomiast w nocy gracze rozpoczęli intensywne poszukiwania nowych materiałów powiązanych z tytułami. Jak się okazało, Rockstar nie zabezpieczyło grafik, dzięki czemu najbardziej zdeterminowanym sympatykom studia udało się natrafić na wiele dowodów dotyczących istnienia GTA: The Trilogy The Definitive Edition.

Każda z trzech odsłon serii otrzyma własne osiągnięcia, dlatego deweloperzy opracowali zupełnie nowe grafiki – wszystkie materiały znajdziecie na GTAForums.

Co więcej, możemy przyjrzeć się oficjalnym logotypom propozycji, a także odświeżonym ikonkom przygotowanym dla użytkowników PC:

W sieci znalazła się także garść szczegółów o grach, jednak należy podkreślić, że informacje nie zostały przedstawione przez żadnego ze znanych insiderów związanych z produkcjami Rockstar, więc poniższe wiadomości można potraktować z przymrużeniem oka. Prawdopodobnie GTA: The Trilogy The Definitive Edition będzie odznaczać się nowym oświetleniem, teksturami HD, wsparciem HDR, a studio opracowało nowe misje poboczne, kolejne pojazdy, bronie oraz ubrania w każdej odsłonie. Mówi się, że odświeżenia doczekały się wszystkie przerywniki filmowe, a mapy zostały rozbudowane.

Podsumowując, pojawiło się sporo dowodów, które pozwalają wyczekiwać na oficjalną prezentację. Deweloperzy już niebawem powinni zapowiedzieć GTA: The Trilogy The Definitive Edition – zgodnie z ostatnimi doniesieniami, premiera zestawu miałaby się odbyć w listopadzie.

Źródło: Twitter: GTANet, IdleSloth84, Yan2295,

Tagi: Grand Theft Auto GTA GTA The Trilogy The Definitive Edition GTA: The Trilogy The Definitive Edition