Iza Łęcka Iza Łęcka 01.10.2021 07:00
Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition
2174V

GTA: The Trilogy The Definitive Edition na rynku jeszcze w 2021 roku. Wkrótce może odbyć się prezentacja

Rockstar i Take-Two mogą już niebawem ujawnić GTA: The Trilogy - The Definitive Edition. Zgodnie z najnowszymi niepotwierdzonymi doniesieniami komplet trzech gier zadebiutuje jeszcze w 2021 roku i może zająć miejsce odświeżonego GTA 5.

Wczoraj Koreańczycy potwierdzili nadejście GTA: The Trilogy - The Definitive Edition. O zestawie składającym się z trzech produkcji kilka tygodni temu informowało Kotaku, tymczasem redakcja ponownie otrzymała dostęp do szczegółów dotyczących projektu. Według przedstawionych informacji gracze mogliby sprawdzić odświeżone pozycje z serii Grand Thefto Auto prawdopodobnie jeszcze w 2021 roku.

„Jak informowaliśmy w sierpniu, Kotaku dowiedziało się, że plany dotyczące zremasterowanych gier GTA uległy sporym zmianom w ciągu ostatniego roku. Pierwotnie planowano wydać kolekcję w październiku lub na początku listopada. Jednak Kotaku dowiedziało się ze źródeł, że plan zmienił się po raz kolejny i teraz Rockstar planuje wydać trylogię w listopadzie”.

Rockstar pierwotnie chciało wydać GTA 5 na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S w listopadzie, ale studio potrzebuje więcej czasu, dlatego odrestaurowana produkcja zadebiutuje dopiero w 2022 roku. W rezultacie pojawia się okno wydawnicze, idealny czas dla premiery GTA: The Trilogy - The Definitive Edition.

Jeśli informacja przedstawiona przez redaktora Kotaku okaże się zgodna z prawdą, w ciągu kilku tygodni powinniśmy zobaczyć grę – Take-Two potrzebuje trochę czasu na promocję pakietu.

Zgodnie z treścią pojawiających się plotek, pokaz GTA: The Trilogy - The Definitive Edition mógłby odbyć się na początku października.

Źródło: https://kotaku.com/the-gta-remastered-trilogy-sure-seems-imminent-now-1847774767

Tagi: Grand Theft Auto Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition GTA GTA The Trilogy The Definitive Edition