Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2021 16:07
Sora i Super Smash Bros. Ultimate
510V

Sora w Super Smash Bros. Ultimate. Nintendo pokazało ostatniego wojownika

Nintendo właśnie zaprezentowało ostatnią postać ze Super Smash Bros. Ultimate. Gracze mogą szykować się na następne rozszerzenie, które jednocześnie zakończy rozwój zestawu bohaterów tej cenionej gry.

Super Smash Bros. Ultimate zadebiutował w grudniu 2018 roku, jednak od tego czasu produkcja była stale rozbudowywana i gracze mogli wcielać się w kolejnych wojowników. Masahiro Sakurai systematycznie spotykał się z fanami, by opowiadać o następnych postaciach, ale nadszedł wielki koniec rozbudowy zestawu bohaterów.

Ostatni Nintendo Direct potwierdził, że dzisiaj zobaczymy ostatniego wojaka ze Super Smash Bros. Ultimate i właśnie zaprezentowano Sorę z Kingdom Hearts.

Masahiro Sakurai potwierdził, że Sora był najbardziej pożądanym przez fanów bohaterem (według ankiety), a samo wdrożenie herosa Kingdom Hearts do bijatyki było dużym wyzwaniem – trwało to więcej czasu względem innych postaci.

Nintendo potwierdziło także nowe kostiumy do Mii i na liście pojawił się... Doom Slayer! Nowe wdzianka trafią do gry 19 października – można żałować, że postać z pozycji id Software nie otrzymała pełnoprawnej postaci.

Super Smash Bros. Ultimate kostiumy - DOOM

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate