Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2021 04:01
Wiedźmin spotkał Thorgala
6316V

Wiedźmin spotkał Thorgala. Piękna praca rozbudza wyobraźnie o potencjalnej grze CD Projekt RED

CD Projekt RED zajmuje się rozwojem dwóch IP, ale jestem pewien, że wielu graczy chciałoby, by deweloperzy zajęli się kolejną marką. Thorgal w rękach twórców Wiedźmina mógłby spełnić marzenia fanów, ale przynajmniej aktualnie możemy jedynie sprawdzić piękną pracę.

W czerwcu pojawiła się plotka, według której CD Projekt RED mógłby pracować nad grą w uniwersum Thorgala. Studio postanowiło szybko zareagować i wysłało do naszej redakcji wiadomość, jednak jestem pewien, że wielu graczy z otwartymi ramionami przyjęłoby pozycję w tym IP od zespołu odpowiedzialnego za Wiedźmina.

Teraz sytuacja powraca za sprawą... Pięknego obrazu. Grzegorz Rosiński odwiedził biuro CD Projekt RED i wręczył deweloperom obraz, na którym Geralt spotkał Thorgala. Rysownik komiksów i malarz wziął również udział w sesji pytań i odpowiedzi, podczas której przybliżał proces twórczy ilustrowania jednej z najbardziej lubianych serii komiksów w Europie.

Praca wygląda znakomicie i może rozbudzić wyobraźnie – Thorgal w rękach CD Projektu RED mógłby zapewnić nam niezwykłą historię... To może jednak mały skok w bok i wielkie spotkanie dwóch postaci w formie spin-offu? ;)

Thorgal i Wiedźmin

Źródło: Twitter: CDPROJEKTRED

Tagi: CD Projekt RED Thorgal Wiedzmin