Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.10.2021 09:24
Assassin's Creed Valhalla z poprawkami w aktualizacji 1.3.2, torującymi drogę do nowego trybu
832V

Assassin's Creed Valhalla z poprawkami w aktualizacji 1.3.2, torującymi drogę do nowego trybu

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Assassin's Creed Valhalla otrzymuje dziś aktualizację. Sprawdźmy, co tym razem wprowadza Ubisoft do przygody wikingów.

Assassin's Creed Valhalla właśnie wzbogaciła się o aktualizację 1.3.2, która przede wszystkim kładzie podwaliny pod duży tryb Discovery Tour. Chodzi oczywiście o moduł edukacyjny, znany już z Asassin's Creed Origins i Odyssey. Poznamy w nim specyfikę epoki świetności wikingów, ich dokonania żeglarskie i wojenne.

Patch 1.3.2, zajmujący 24 GB na XSX, 19 GB na XOne i 11 GB na PS4, wprowadza też nową opcję dla graczy bawiących się poprzez Google Stadia, który od teraz mogą wybierać pomiędzy trybem priorytetu jakości grafiki (wyższa rozdzielczość i szczegóły) lub framerate'u (60 fps).

Oprócz tego aktualizacja 1.3.2 wprowadza poprawki do automatycznego celowania i poziomów trudności związanych z eksploracją terenów. Patch naprawia też pomniejsze błędy, występujące głównie w rozszerzeniu "Oblężenie Paryża" oraz bugi w River Raidach. Aktualizacja ma też poprawiać "szereg graficznych problemów" - w tym glitche związane z oświetleniem i animacjami. Ubisoft zapewnia również, że ulepszył wydajność i stabilność gry oraz wyeliminował zawieszanie w momencie zmieniania poziomu trudności walk.

Już 19 października doczekamy się kolejnych nowości w Assassin's Creed Valhalla. Tego dnia do gry zostanie wprowadzony tryb edukacyjny Discovery Tour: Viking Age. Sprawdźcie przy okazji kolejne plany rozwoju gry, które ujawnił Ubisoft.

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft