Bluepoint Games pracuje nie tylko nad własnym IP, ale także przy odświeżeniu hitu z PS4 - twierdzi insider

Gry (plotka)
1450V
Bluepoint Games pracuje nie tylko nad własnym IP, ale także przy odświeżeniu hitu z PS4 - twierdzi insider
Mateusz Wróbel | 04.10.2021, 21:30

Plotki o Bloodborne powracają. Według zasłużonego insidera, nad odświeżeniem hitu z PS4 czuwa obecnie Bluepoint Games.

O remasterze Bloodborne mówi się już od kilkunastu miesięcy, więc coś jest na rzeczy - nie wiadomo do tej pory, dlaczego Sony do tej pory nie ujawniło jakichkolwiek informacji nt. odświeżonej wersji jednego z największych hitów z PlayStation 4.

Dalsza część tekstu pod wideo

Plotki o remasterze (lub remake'u, bowiem insiderzy wciąż nie są pewni, w jaki sposób Bloodborne ma zostać odrestaurowany) nasiliły się ponownie - gospodarz podcastu Sacred Symbols, Colin Moriarty, w swoim wpisie na Twitterze oznajmił, że słyszał, iż Bluepoint Games może być w podróży do Yharnam (lokacji, w której rozgrywa się akcja rzeczonej produkcji).

Przypomnijmy, że Bluepoint Games zostało niedawno przejęte przez Sony. Przedstawiciele inicjatywy PlayStation Studios oznajmili, iż ekipa zajmie się opracowaniem całkowicie nowego projektu, choć nigdzie nie zostało powiedziane, iż nie maczają palców przy kolejnym odświeżeniu. A już w poprzednim tygodniu wiele osób zdradzających ciekawe informacje nt. największych wydawców z branży gier twierdziło, że amerykańska, utalentowana ekipa pracuje jednocześnie nad dwoma projektami.

Jedyne, co pozostaje, to czekać na ruch ze strony Sony, który w moim odczuciu nadejdzie prędzej czy później. Myślę, że gdyby "niebiescy" naprawdę nie opracowali odmłodzonej wersji Bloodborne, już dawno moglibyśmy zwiedzać Yharnam w 60 klatkach na sekundę.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Bloodborne.

Źródło: https://www.psu.com/news/rumour-bluepoints-next-project-is-a-bloodborne-remaster-or-remake/

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper