Monster Hunter Rise na zwiastunie w 4K/60 fps. Gra w styczniu zadebiutuje na PC – znamy cenę

News
771V
Monster Hunter Rise na zwiastunie w 4K/60 fps. Gra w styczniu zadebiutuje na PC – znamy cenę
Wojciech Gruszczyk | 30.09.2021, 15:59

Capcom przygotowuje kolejnych graczy na Monster Hunter Rise. W styczniu odbędzie się premiera gry na komputerach osobistych i dzisiaj otrzymaliśmy konkrety dotyczące nowego wydania. Fani mogą liczyć na rozgrywkę w 4K.

Monster Hunter Rise aktualnie zadebiutował wyłącznie na Nintendo Switchu (tutaj nasza recenzja), ale nie jest sekretem, że produkcja zmierza także na komputery osobiste. Z okazji Tokyo Game Show wydawca i producent zdradził konkrety dotyczące nowego wydania i dzisiaj możemy potwierdzić, że 12 stycznia 2022 roku tytuł trafi na PC.

Fani ubijania bestii otrzymają możliwość rozgrywki w rozdzielczości 4K z teksturami o wysokiej rozdzielczości. Deweloperzy zadbają także o zoptymalizowaną liczbę klatek na sekundę, obsługę myszki i klawiatury, czat głosowy oraz możliwość gry na ultraszerokich monitorach.

Jeszcze dzisiaj mają ruszyć zamówienia przedpremierowe, a wkrótce zostanie opublikowane demo, które pozwoli każdemu sprawdzić, jak wygląda i działa nowy Monster Hunter Rise.

„Olśniewające efekty wizualne, nieograniczona liczba klatek na sekundę i inne optymalizacje wersji PC – Ciesz się piękną grafiką w rozdzielczości do 4K i obrazem HDR. Dzięki obsłudze monitorów ultrapanoramicznych i nieograniczonej liczbie klatek na sekundę polowanie na potwory będzie naprawdę wciągające. Łowcy otrzymają także natychmiastowy dostęp do wielu bezpłatnych aktualizacji gry, w tym nowych potworów, zadań, wyposażenia i nie tylko”.

Monster Hunter Rise ma już swoją kartę na Steam i w tym wypadku klienci zapłacą 249 zł. Sprawdźcie zwiastun w 4K/60fps i zerknijcie na screeny.

Źródło: YouTube.com Steam

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych