Alan Wake Remastered porównany z oryginałem. Gra zaoferuje nowe doświadczenie

Gry
1316V
Alan Wake Remastered porównany z oryginałem. Gra zaoferuje nowe doświadczenie
Iza Łęcka | 29.09.2021, 13:43

Do premiery Alan Wake Remastered pozostało już coraz mniej czasu, zatem przekonajmy się, jak prezentuje się odświeżona przygoda w porównaniu z grą wydaną pierwotnie na Xboksa 360. Spodziewajmy się zupełnie odświeżonej oprawy.

5 października na rynek powróci Alan Wake, więc Remedy Entertainment uchyla nieco rąbka tajemnicy i przedstawia efekt swoich prac. Wczoraj zobaczyliśmy początek rozgrywki z odpicowanej produkcji. Na podstawie wskazanego gameplayu powstał materiał wideo, który możecie zobaczyć poniżej – film pokazuje, że deweloperzy przyłożyli się do pracy i zajęli się odświeżeniem prezentacji głównego bohatera, lokacji, elementów otoczenia, jak również dopracowali światło.

Dalsza część tekstu pod wideo

Alan Wake Remastered wygląda lepiej, jednak czy atmosfera oryginału została odtworzona w nowej wersji? Deweloperzy zmierzyli się ze sporym wyzwaniem, bowiem pierwowzór ma już swoje lata i wymagał konkretnego, dokładnego dopracowania wielu scen.

Tytuł oficjalnie zmierza na konsole Sony (PlayStation 5, PlayStation 4), Microsoftu (Xbox Series X|S, Xbox One) oraz komputery osobiste, jednak edycja na Nintendo Switcha jest coraz bardziej prawdopodobna. Przeciek z Brazylii sugeruje, że trwają prace nad kolejnym wydaniem gry.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper