Alan Wake Remastered na pierwszej rozgrywce. Gameplay pokazuje przygodę w 4K

Gry
2157V
Alan Wake Remastered na pierwszej rozgrywce. Gameplay pokazuje przygodę w 4K
Wojciech Gruszczyk | 28.09.2021, 15:15

Pierwszy gameplay z Alan Wake Remastered pozwala sprawdzić sam początek odświeżonej opowieści. Rozgrywka prezentuje kilka znanych scen, ale przygoda pisarza nigdy nie wyglądała tak dobrze. Zobaczcie materiał.

Alan Wake Remastered zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, więc redakcja IGN otrzymała możliwość zaprezentowania samego początku historii. Zobaczycie tutaj odświeżony gameplay i choć jest to tak naprawdę wstęp do opowieści, to możecie mieć pewność, że najlepsze dopiero przed Wami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Remedy lata temu opracowało genialną przygodę, która nawet w 2021 roku powinna zaprezentować się z dobrej strony – ostatnio mogliśmy sprawdzić porównanie potwierdzające, że deweloperzy nie zmarnowali czasu i zadbali o znaczące dopracowanie grafiki.

Mam wrażenie, że w tym wypadku nawet osoby, które miały okazję grać w oryginał, to będą się dobrze bawić, ponieważ od premiery pierwszej przygody Alana minęło już sporo czasu, więc niektórzy mogą nie pamiętać wszystkich wątków.

Nadal mam nadzieję, że debiut Alan Wake Remastered to tylko „początek”, a w przyszłym roku Remedy zapowie pełnoprawną kontynuacje, na którą czekamy zdecydowanie za długo.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper