Iza Łęcka Iza Łęcka 28.09.2021 11:21
The Boys Amazon
964V

The Boys ze spin-offem. Amazon oficjalnie potwierdził nową historię i mówi o Vought Cinematic Universe

O pobocznej serii czerpiącej garściami z „The Boys” wspominaliśmy już w zeszłym roku. Obecnie wiemy, że spin-off został oficjalnie zamówiony przez Amazon – szykujmy się na niemałe emocje i sprawdźmy szczegóły projektu.

„The Boys” to jeden z seriali, dla których warto uruchomić subskrypcję Amazon Prime Video. 2. sezon klimatycznej i niezwykle brutalnej historii został przyjęty bardzo dobrze, a wytwórnia nie mówi dość – wiemy, że ekipa aktorska pracowała nad następnymi odcinkami poświęconymi Supkom i korporacji Vought International. Bezpardonowy obraz, który zalicza się do czołówki opowieści o superbohaterach posiada tak spory potencjał, że nie musieliśmy długo czekać na rozwój dalszych historii.

O potencjalnym spin-offie „The Boys” wspominaliśmy już w zeszłym roku, informując naszych czytelników, że tym razem poboczna seria skupi się na losach nastoletnich superbohaterów i ich poczynaniach na uczelni będącej pod pieczą Vought International. Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie fabuła skupi się na "jedynym amerykańskim college'u wyłącznie dla młodych dorosłych superbohaterów".

Serial nie posiada jeszcze oficjalnego tytułu, jednak Amazon dał zielone światło produkcji – pamiętając o atmosferze panującej w „The Boys” możemy oczekiwać propozycji przeznaczonej wyłącznie dla dorosłych (kategoria R), w której nie zabraknie przemocy, seksu i „mieszanki hormonów młodych Supków”. W spin-offie wystąpią Jaz Sinclair, Lizze Broadway, Shane Pau McGhie, Aimee Carrero, Reina Hardesty i Maddie Phillips.

Eric Kripke, producent głównej serii oraz nowego projektu, nie ukrywał swojego podekscytowania projektem i mówił o Vought Cinematic Universe:

„Podobnie jak Mork & Mindy powstali z Happy Days - co jest szalonym i prawdziwym faktem - nasz spin-off będzie istniał w Vought Cinematic Universe, ale będzie miał swój własny ton i styl. To nasze podejście do serialu o college'u, z zespołem fascynujących, skomplikowanych, a czasem śmiertelnie niebezpiecznych Młodych Supków. Michele i Tara to zimni jak kamień geniusze, jesteśmy podekscytowani, że to one kierują tym serialem i wdzięczni Sony oraz Amazonowi za tę szansę. Uwielbiamy ten serial i nie możemy się doczekać, aż go zobaczycie. Poza tym, „Nocny patrol” powstał na bazie „Słonecznego patrolu” i miało wampiry. Wampiry!”

Michele Fazekas i Tara Butters („Agentka Carter”, „Resurrection”, „Zniwiarz”) są showrunnerkami, natomiast za produkcję odpowiadają Eric Kripke i Seth Rogen. Jeszcze nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery serialu.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/the-boys-spin-off-series-is-a-go-at-amazon-and-its-full-of-hormonal-college-aged-supes/1100-6496610/

Tagi: Amazon serial spin-off The Boys