CS: GO - Operation Riptide podbija Steam. 2 nowe gry z Polski w TOP 10 rankingu sprzedaży

Gry
939V
CS: GO - Operation Riptide podbija Steam. 2 nowe gry z Polski w TOP 10 rankingu sprzedaży
Bartosz Dawidowski | 27.09.2021, 11:42

Dosyć niespodziewanie okazuje się, że CS:GO wraca na szczyt rankingu sprzedaży gier dostępnych na Steam. Wszystko dzięki premierze dodatku Operation Riptide.

22 września zadebiutowało CS:GO - Operation Riptide, wyceniane na 59 zł. Rozszerzenie do darmowego Counter-Strike: Global Offensive, wzięło od razu szturmem platformę cyfrowej dystrybucji Steam. Operation Riptide to najlepiej sprzedająca się pecetowa propozycja z ostatniego tygodnia.

Drugie i trzecie miejsce rankingu zajęło New World (w edycji standardowej i Deluxe). Gra jest notowana na oddzielnych pozycjach ze względu na sposób, w jaki Valve rejestruje sprzedaż produktów na Steam (każde wydanie liczone jest, jako odzielna pozycja).

Warto przy okazji zwrócić uwagę na wciąż mocną pozycję Timberborn - tytuł uplasował się na 7 miejscu zestawienia. W tej polskiej produkcji, przygotowanej przez studio Mechanistry, zajmujemy się rozbudową miasteczka bobrów. Gra cieszy się dużym uznaniem na Steam, gdzie uzyskała aż 95% pozytywnych recenzji (średnia wyciągnięta z ponad 2300 recenzji użytkowników). Nieźle idzie też Gas Station Simulator, czyli grze od krakowskiego studia DRAGO Entertainment, w której prowadzimy stację benzynową. Polska produkcja uplasowała się na 10 miejscu rankingu.

Ranking sprzedaży gier na Steam (ostatni tydzień)

  1. CS:GO Operation Riptide
  2. New World (edycja standardowa)
  3. New World (edycja Deluxe)
  4. Naraka Bladepoint
  5. FIFA 22
  6. Deathloop
  7. Timberborn
  8. Valve Index VR (zestaw)
  9. Potion Craft - Alchemist Simulator
  10. Gas Station Simulator

Źródło: https://steamdb.info/topsellers/

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper