Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.09.2021 08:35
Wiedźmin 2 zwiastun
2416V

Wiedźmin 2 z nowymi zwiastunami! Netflix prezentuje klipy i zapowiada trzeci sezon [AKTUALIZACJA #1]

Podczas wczorajszego eventu Netflix zaprezentował wiele nowości - jedną z najważniejszych były bez wątpienia pierwsze zwiastuny drugiego sezonu przygód Geralta.

Drugi sezon serialu "Wiedźmin" od Netflixa to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku - mówimy przecież o tytule, który bił rekordy popularności w momencie debiutu. Jakiś czas temu dostaliśmy nawet pełnoprawny zwiastun, a na początku minionego miesiąca pojawiła się spora garść nowych informacji na temat samej produkcji.

Choć podczas imprezy "TUDUM" organizowanej przez Netflix pokazano naprawdę wiele interesujących klipów, to z perspektywy graczy szczególnie warto zwrócić uwagę na dwa, które pochodziły z wyczekiwanego, drugiego sezonu serialu "Wiedźmin"! Oba trwają ponad minutkę i skupiają się na konkretnych postaciach - pierwszy na Nivellenie, a drugi na Geralcie oraz Ciri.

Serial ma powrócić już w grudniu tego roku i to właśnie wtedy przyjdzie nam kontynuować wiedźmińską przygodę. I podobnie, jak miało to miejsce w przypadku pełnoprawnego zwiastuna, nowe materiały potwierdzają, że historia będzie miała spory rozmach, a akcja przybierze naprawdę szybkiego tempa. Pozostaje czekać - a tymczasem zachęcam do sprawdzenia obu krótkich zwiastunów.

 

Wiedźmin - Sezon 3

Warto również dodać, że Netflix wreszcie zdecydował się potwierdzić to, o czym mówiło się już od dawna - trzeci sezon "Wiedźmina" został oficjalnie zapowiedziany. Oznacza to, że dalej będziemy mogli śledzić przygody doskonale znanych bohaterów z powieści pana Andrzeja Sapkowskiego. Czekacie?

Aktualizacja #1

Na oficjalnym profilu Wiedźmina od Netflixa, na Twitterze, pojawił się wpis, w którym prócz zapowiedzi wspomnianego akapit wcześniej trzeciego sezonu, pojawiły się także dwie niezwykle ciekawe informacje.

Po pierwsze - dostaniemy kolejny pełnometrażowy film anime (najwyraźniej po sukcesie Wiedźmin: Zmora Wilka). Po drugie, Netflix zamierza dostarczyć nowy serial umiejscowiony w świecie Wiedźmina, który będzie kierowany dla całych rodzin. Trudno wyobrazić sobie jakieś przygody w tak brutalnym i brudnym uniwersum w formule "family-friendly", więc jestem bardzo ciekaw, jak ostatecznie będzie to wyglądać.

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/witcher-season-2-clips-netflix-tudum/

Tagi: Netflix Trailer wiedźmin Wiedźmin Sezon 2 zwiastun