Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2021 21:56
Wiedźmin Netflix
1973V

Wiedźmin 2 na zwiastunie. Netflix pokazuje wielką historię

Na koniec pierwszego panelu WitcherCon otrzymaliśmy materiał promujący drugi sezon „Wiedźmina”. Platforma zaprezentowała zwiastun, który rozbudza oczekiwania. Szykuje się kawał ciekawej przygody.

Nikt nie powinien być zaskoczony, że na koniec dyskusji z Henrym Cavillem pojawi się materiał promocyjny drugiego sezonu „Wiedźmina”. Wcześniej poznaliśmy datę premiery, więc mogliśmy mieć pewność, że Netflix nie zawiedzie fanów i pokaże kilka nowych ujęć z oczekiwanej od dawna przygody.

Na materiale widzimy głównych bohaterów (Geralt i Ciri), którzy trafiają do Kaer Morhen – to właśnie w tym miejscu Lwiątko z Cintry przejdzie niezbędne szkolenie i znacząco rozwinie swoje umiejętności. Tak jak zapowiadali informatorzy – w siedzibie wiedźminskiej szkoły cechu Wilka znajdzie się wielu doświadczonych wojowników, więc Ciri będzie mogła pobierać nauki od wprawionych w bojach Wiedźminów.

Przynajmniej na zwiastunie... Wygląda to bardzo dobrze. Geralt będzie opiekował się Ciri, ale na pewno nie będzie to łatwe zadanie.

Sprawdźcie najważniejsze informacje z WitcherConu:

Tagi: netflix Wiedźmin wiedźmin 2