Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.09.2021 10:30
Lost Judgment zwiastun
405V

Lost Judgment na zwiastunie premierowym. Sega chwali się ocenami najnowszej produkcji

Wczoraj najwięksi fani dzieł studia Ryu Ga Gotoku mieli małe święto, albowiem debiutowała najnowsza gra od utalentowanej ekipy - biorąc pod uwagę recenzje, jest naprawdę dobrze!

Lost Judgment wreszcie zadebiutował. Po długim oczekiwaniu, Sega wypuściła hucznie zapowiadaną grę, do której premiery odliczali fani rozsiani po całym świecie. Już pierwsze recenzje pozwalały sądzić, że będzie naprawdę dobrze (pojawiały się nawet 10/10), więc atmosfera była tylko podgrzewana. Zresztą, w naszej recenzji ocena nie była wcale dużo niższa - przeczytajcie sami.

A wraz z debiutem gry, pojawił się także premierowy zwiastun. Minutowy materiał skupia się na przedstawieniu jak największego natężenia akcji oraz efektownych scen z produkcji. Dostajemy szansę, aby przyjrzeć się bliżej niebezpiecznym pojedynkom, wybuchom oraz rozgrywce, której charakterystycznym elementem zdaje się dynamika. Sam seans pobudza adrenalinę.

To jednak nie wszystko, albowiem w zwiastunie przewinęło się kilka krótkich zdań z recenzji, jakie przewijały się w największych portalach o tematyce gier wideo na świecie. Możemy w nich przeczytać, że to fantastyczny thriller, jedna z gier, w które trzeba zagrać w 2021 oraz pochwały za prowadzenie narracji. Mieliście okazję pograć już pierwsze godziny? Koniecznie dajcie znać, jak Wasze wrażenia!

Źródło: https://gamingbolt.com/lost-judgment-celebrates-release-with-launch-trailer

Tagi: Lost Judgment Ryu Ga Gotoku Studio Sega