Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.09.2020 17:26
Chorus
559V

Chorus na nowych ujęciach. Twórcy zapowiadają „ewolucję space combat shooterów”

Chorus ma zapewnić nową jakość w gatunku space combat shooterów. Twórcy postanowili opowiedzieć o grze i zaprezentowali nowe ujęcia z nadciągającej przygody. Zobaczcie kilka fragmentów z rozgrywki.

Chorus został zapowiedziany w maju na imprezie Microsoftu, ale musimy pamiętać, że produkcja zmierza łącznie na sześć urządzeń: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, PC oraz Stadia. Twórcy oczywiście wykorzystają moc next-genów, ale nawet na już leciwych konsolach aktualnej generacji zapoznamy się z historią.

Deep Silver Fishlabs zaprezentowało zwiastun z kilkoma fragmentami rozgrywki z Chorus na cyfrowym gamescomie, ale teraz możemy spojrzeć na kolejny materiał. Twórcy nie tylko zapowiadają nową jakość w gatunku, ale pozwalają także spojrzeć na nowe ujęcia.

Chorus powinien zainteresować fanów dynamicznych shooterów, ponieważ na kolejnym trailerze tytuł wygląda interesująco. Deweloperzy zaprezentują świetnie wyglądający świat i nawet historia głównej bohaterki powiązanej ze swoim statkiem kosmicznym może zaciekawić.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Chorus Deep Silver Deep Silver Fishlabs