UFL na pierwszym materiale. Piłkarz Manchesteru City ambasadorem bezpłatnego konkurenta Fify 22 i PES-a

News
2348V
UFL na pierwszym materiale. Piłkarz Manchesteru City ambasadorem bezpłatnego konkurenta Fify 22 i PES-a
Wojciech Gruszczyk | 23.09.2021, 17:00

Twórcy UFL rozpoczynają konkretną promocję gry. Studio zaprezentowało pierwszy materiał z produkcji, który choć za dużo nie pokazuje, to jednak potwierdza głównego ambasadora produkcji. Firma postawiła na piłkarza Manchesteru City.

UFL zostało zapowiedziane w zeszłym miesiącu i twórcy zdążyli już przedstawić kilka konkretów dotyczących produkcji – studio stawia na model biznesowy free-2-play, gra ma systematycznie dostawać nowe funkcje i deweloperzy od początku podkreślają, że w projekcie nie pojawią się żadne elementy pay-to-win.

Twórcy już wcześniej potwierdzili, że od startu zaproponują fanom cyfrowej piłki nożnej 5000 licencjonowanych piłkarzy i pierwszym ujawnionym sportowcem jest Oleksandr Zinchenko. Jest to reprezentant Ukrainy, który występuje na pozycji obrońcy w Manchesterze City.

Strikerz ujawniając ambasadora pokazało pierwszy materiał na silniku pozycji – nadal nie ujawniono, jak będzie prezentować się mecz, jednak jak widać UFL powstaje, więc pewnie w najbliższym czasie autorzy będą nas karmić kolejnymi materiałami przygotowującymi graczy na „nową, rewolucyjną globalną ligę piłkarską online”.

Gdy UFL trafi na rynek, to wypróbujecie produkcję, która zamierza walczyć z serią FIFA i PES na piłkarskim rynku?

Źródło: Twitter: UFLgame

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper