Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.09.2021 13:37
Gran Turismo 7 na screenshotach w rozdzielczości 4K z PS5. Samochody i zmienne warunki pogodowe
2814V

Gran Turismo 7 na screenshotach w rozdzielczości 4K z PS5. Samochody i zmienne warunki pogodowe

Poznaliśmy już edycje specjalne Gran Turismo 7, które będą dostępne od dnia premiery tych wyścigów. Teraz możemy dokładnie przyjrzeć się bonusowym samochodom, dodawanym do preorderów.

Składając zamówienie przedpremierowe (już ruszyły preordery) na Gran Turismo 7 otrzymamy w pakiecie - oprócz 100 000 kredytów w grze (rodzaj waluty do kupowania samochodów) - również 3 bonusowe auta. Chodzi o następujące pojazdy:

  • Mazda RX-VISION GT3 CONCEPT Stealth
  • Porsche 917 LIVING LEGEND 2014
  • Toyota Supra GT500 1997 (Castrol TOM'S)

Wyjątkowo ciekawym samochodem jest model Mazda RX-Vision GT3. To pojazd koncepcyjny, znany już z GT Sport, oferowany tym razem w wersji "stealth", z wieloma elementami wykonanymi z włókna węglowego.

Wydawca postanowił dokładniej zaprezentować nam właśnie te bonusowe samochody, które mają zachęcać do składania zamówień przedpremierowych na standardowe wydanie gry, wyceniane na 339 zł w przypadku PS5 i 299 zł na PS4. Screenshoty z tymi wozami oraz z torem Tsukuba, Circuit de la Sarthe i High Speed Ring w rozdzielczości 4K czekają na was poniżej, w naszej galerii. Polyphony zaprezentowało nam w tych materiałach dynamiczne, zmienne warunki pogodowe na rzeczonych obiektach.

Ostatnio mogliśmy podziwiać pierwszą zajawkę samochodów Porsche w Gran Turismo 7. Filmik czeka na was w tym miejscu.

Źródło: https://www.gtplanet.net/new-gran-turismo-7-4k-screenshots-of-pre-order-bonus-cars/

Tagi: Gran Turismo 7 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment