Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.09.2021 12:39
Red Wings: American Aces na pierwszym zwiastunie. Polskie studio prezentuje nowy lotniczy projekt
519V

Red Wings: American Aces na pierwszym zwiastunie. Polskie studio prezentuje nowy lotniczy projekt

Red Wings: Aces of the Sky to lotnicza produkcja z 2020 roku, która okazała się bardzo przyjemna. Dosyć niespodziewanie okazuje się, że ten polski tytuł doczeka się kontynuacji/spin-offa.

Po tym jak Red Wings: Aces of the Sky trafiło 13 października 2020 roku również na PS4, XOne i PC (gra debiutowała na Switch) możemy mówić kolejnej niespodziance dla fanów podniebnego strzelania w klimatach I Wojny Światowej. Okazuje się, że Studio All in! Games szykuje spin-off, zatytułowany Red Wings: American Aces.

Red Wings: American Aces to w zasadzie coś w stylu rozbudowanego pakietu nowych misji, bo wygląda na to, że silnik, wiele wypracowanych modeli graficznych i gameplay, są tu takie same, jak w grze z 2020 roku. W Red Wings: American Aces otrzymamy do dyspozycji tryby multiplayerowej zabawy dla maksymalnie 10 graczy, lokalną kooperację, tryb rywalizacji i przede wszystkim nową fabularną kampanie, składającą się z 30 misji.

Spin-off Red Wings doczekał się już pierwszej zajawki, która czeka na was poniżej. W tytuł zagramy na Switch i PC (niestety nie wiadomo nic jeszcze na temat wydania gry na konsolach Sony i Microsoftu). Termin premiery też nie został opublikowany. Czekamy zatem na kolejne informacje od All in! Games.

Tagi: polska red wings Red Wings: Aces of the Sky red wings: american aces