Iza Łęcka Iza Łęcka 23.09.2021 13:25
Halo Infinite
963V

Halo Infinite na nowej rozgrywce. Zobaczcie rywalizację PVP

343 Industries przygotowuje społeczność Halo na następne etapy testów Halo Infinite. Deweloperzy pokazali wiele nowych ujęć z produkcji, dzięki którym możemy sprawdzić, jak prezentuje się PVP.

Halo Infinite zadebiutuje w grudniu, tymczasem podczas najbliższych weekendów fani marki będą uczestniczyć w dwóch wydarzeniach. Twórcy planują przetestować kolejne tryby i sprawdzić działanie serwerów w przypadku większego zainteresowania uczestników.

Przed startem kolejnego testu, 343 Industries zaprosiło graczy na pokaz, podczas którego pokazywano między innymi nową broń, Training Mode oraz Big Team Battle CTF.

W ostatnich tygodniach 343 Industries skupia się na prezentacji rozgrywki PVP z Halo Infinite, jednakże nieustannie czekamy na rozbudowany pokaz kampanii. Jakość oprawy trybu fabularnego była jednym z mocno skrytykowanych aspektów, które skłoniły studio do opóźnienia premiery o rok. Zespół miał jednak sporo czasu na dopracowanie pozycji, dlatego miejmy nadzieję, że historia Master Chiefa będzie się odznaczać dopracowaną oprawą.

Dzisiaj również ogłoszono, że Halo Infinite oraz Forza Horizon 5 będą posiadać polską lokalizację.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft