Iza Łęcka Iza Łęcka 23.09.2021 08:16
Mass Effect Edycja legendarna
1940V

Mass Effect Edycja Legendarna w promocji na PS4 i PS5. Sony zaprasza na Ofertę Tygodnia

Odświeżona trylogia Komandora Sheparda jest dostępna w najświeższej Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Cena Mass Effect: Edycja Legendarna nadal nie należy do najniższych, lecz niektórych sympatyków IP BioWare może zachęcić do zakupu trzech przygód.

Electronic Arts długo nie decydowało się na odświeżanie klasyków, jednakże od pewnego czasu katalog wydawcy jest rozbudowywany o powracające do życia historie. Od premiery Mass Effect: Edycja Legendarna minęło już kilka miesięcy, tymczasem gra znalazła się w najnowszej Ofercie Tygodnia.

Cena nadal nie usatysfakcjonuje wielu użytkowników, jeżeli jednak jesteście zmuszeni kupować tytuły w cyfrowej dystrybucji, propozycja może zwrócić Waszą uwagę.

Tytuł jest dostępny na PlayStation 4, ale dzięki wstecznej kompatybilności każdą opowieść uruchomicie także na PlayStation 5. BioWare jak dotąd nie zdecydowało się na opracowanie next-genowej aktualizacji lub dedykowanego wydania.

Mass Effect: Edycja Legendarna zebrało oceny na poziomie 88%. Należy pamiętać, że deweloperzy wprowadzili kilka istotnych aktualizacji – jeden z patchy pozwalał dobrać dubbing oraz napisy. Dość niespodziewanie ta kluczowa funkcja została wprowadzona miesiąc po premierze.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Edycja Legendarna Oferta Tygodnia