Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2021 21:46
FIFA 22 Robert Lewandowski i Tomasz Smokowski - polski komentarz
3017V

FIFA 22 z polskim komentarzem. Posłuchajcie Tomasza Smokowskiego na gameplayu z PS5

FIFA 22 zapewni zupełnie nowy, polski komentarz i już produkcja udostępniona w ramach Wczesnego Dostępu pozwala sprawdzić lokalizację. Jak wypada Tomasz Smokowski, który zastąpił Dariusza Szpakowskiego? Zobaczcie rozgrywkę i posłuchajcie nowego komentatora.

Dariusz Szpakowski przez lata był głównym komentatorem gier z serii FIFA, ale Electronic Arts Polska postanowiło dokonać wielkiej zmiany. W FIFA 22 nie usłyszymy już popularnych „szpaków”, a zamiast tego swoje umiejętności zaprezentuje Tomasz Smokowski.

48-letni dziennikarz jest dobrze znany społeczności serii EA Sports, ponieważ przez lata gracze mogli oglądać jego materiały na kanale YouTube EA Sports Polska, a teraz to właśnie on został głównym komentatorem FIFA 22.

Tomasz Smokowski stworzy duet z Jackiem Laskowskim i za sprawą Wczesnego Dostępu możemy już teraz sprawdzić, jak brzmi nowy komentarz. Poniżej zobaczcie rozgrywkę z PS5, a dokładnie jest to mecz Polaków z Anglikami.

Jak oceniacie komentatorów FIFA 22? Zobaczcie materiał i pamiętajcie o naszym poradniku, gdzie już teraz znajdziecie wiele cennych informacji dotyczących najnowszej produkcji EA Sports.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 22