Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2021 15:53
World War 3
968V

World War 3 żyje! Twórcy zapraszają na zamknięte testy i pokazują najnowsze ujęcia z gry

The Farm 51 nie zapomniało o World War 3. Strzelanka wciąż zmierza na rynek i już wkrótce gracze zapoznają się z najnowszą wersją produkcji. Studio zapowiedziało właśnie testy alfa, które rozpoczną się pod koniec września.

O „pełnej produkcji” World War 3 informowaliśmy kilka tygodni temu i najwidoczniej wszystko zmierza w dobrym kierunku. MY.GAMES i The Farm 51 właśnie ogłosiły zamkniętą alfę, która odbędzie się od 30 września do 4 października – w tym czasie gracze zapoznają się z ulepszoną wersją produkcji.

Twórcy przez półtora roku pracowali nad najnowszą edycją gry, więc możemy liczyć na wiele istotnych zmian w samej rozgrywce. Podczas testów World War 3 wypróbujemy dwa tryby oraz cztery mapy.

Studio ponownie zadbało, by każda lokacja była „odtworzona z najdrobniejszymi szczegółami”, a w trakcie zabawy sprawdzimy również personalizację oraz dostosowanie broni. World War 3 ma zapewnić „grywalny realizm”, co na pewno brzmi bardzo ciekawie, jednak na większe wrażenia dotyczące pozycji musimy zaczekać.

Warto dodać, że choć testy World War 3 będą zamknięte, to jednak do rozgrywki zostaną zaproszeni wszyscy gracze, którzy wcześniej kupili shooter w programie Wczesnego Dostępu na Steam.

Źródło: https://www.goha.ru/v-konce-sentyabrya-startuet-alfa-test-world-war-3-xqPWXw

Tagi: My.Games The Farm 51 World War 3