Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2021 19:29
World War 3
1751V

World War 3 „w pełnej produkcji”. Polacy pokazują duże ulepszenia gry i rzucają rękawice Battlefieldowi

The Farm 51 opublikowało nowy zwiastun World War 3 potwierdzając tym samym, że produkcja wraca do życia. Twórcy zapowiadają wiele nowości, a w Sieci nie brakuje opinii, według których Polacy zmierzą się Battlefield 2042.

World War 3 zostało zapowiedziane w styczniu 2016 roku i choć produkcja zebrała na początku wiele pochwał, to jednak The Farm 51 zaniedbało swój projekt. Tytuł od dawna nie otrzymywał znaczących aktualizacji, ale w zeszłym roku deweloperzy nawiązali współpracy z MY.GAMES. W międzyczasie studio zdecydowało się wycofać strzelankę ze Steam, by móc w spokoju zajmować się rozwijaniem shootera.

Dzisiaj jednak opublikowano zwiastun, który potwierdza wielkie zmiany wprowadzone przez deweloperów. Studio zajęło się ulepszeniem map, nowym czuciem broni oraz animacjami, dopracowano temat realizmu czy też udźwiękowienia. Gracze mogą liczyć na zmiany w broniach, systemie poruszania się, pojazdach, personalizacji żołnierzy, giwer oraz maszyn, a nawet dopracowano UI.

Zmiany są spore, ale gracze dostrzegają, że World War 3 w pewien sposób przegapił swoją szansę i teraz deweloperzy rzucają rękawice DICE. Twórcy przywracają do życia pozycję w momencie, gdy trwa aktywna promocja najnowszego Battlefielda. Polacy staną przed trudnym zadaniem walki z najnowszą propozycją Szwedów.

Źródło: Twitter: _Tom_Henderson_
YouTube.com

Tagi: The Farm 51 World War World War 3