Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2021 14:03
FIFA 22 PSG
741V

FIFA 22 z największym w historii zestawem utworów. EA chwali się soundtrackiem

W FIFA 22 nie zabraknie bardzo rozbudowanej listy utworów, które pozwolą graczom wsłuchać się w wiele zróżnicowanych piosenek. EA Sports przedstawiło szczegóły oraz pozwala sprawdzić muzykę przygotowaną dla tegorocznej odsłony cyfrowej piłki nożnej.

EA Sports zadbało nie tylko o włoską ligę oraz nowy polski komentarz. W FIFA 22 pojawi się „najbardziej obszerny soundtrack w historii serii”, w którym znajdziemy szeroki wachlarz artystów i kultur – zdaniem wydawcy będzie on reprezentował „globalny charakter gry”. Gracze mogą liczyć na dokładnie 122 utwory z 27 narodów.

„Tegoroczna główna ścieżka dźwiękowa FIFA 22 zawiera 52 nowe utwory – to przełamujący granice gatunkowe zbiór odważnych i podnoszących na duchu rytmów od takich artystów, jak Glass Animals, Polo & Pan, Bakar, CHVRCHES i wielu innych. W grze usłyszymy też utwory od najgorętszych debiutantów – wokalisty z Nowego Jorku Caspera Caana, australijskiego zespołu alt-rockowego Bloodmoon, brazylijskiego fenomenu wokalnego CAIO PRADO i londyńskiej wokalistki soulowej Hope Tala”

EA Sports nie zapomina o trybie VOLTA, w którym znajdzie się 70 piosenek – tutaj ze względu na uliczne zmagania możemy oczekiwać innych utworów względem klasycznej rozgrywki na trawie.

„Muzyka w trybie VOLTA FOOTBALL emanuje podziemną atmosferą, idealnie odpowiadającą klimatowi ulicy. 70 utworów, będących mieszanką hip-hopu, grime'u, elektroniki i innych gatunków muzycznych, zawierających utwory brytyjskiego rapera Headie One, duetu hip-hopowego z Atlanty EARTHGANG i brytyjskiego piosenkarza/autora tekstów Johna Newmana”.

Na stronie FIFA 22 możecie sprawdzić pełną listę piosenek, a nawet przesłuchać utwory – FIFA 22 Soundtrack i FIFA 22 VOLTA Soundtrack. EA postanowiło oddzielić dwie ścieżki dźwiękowe, więc łatwo możecie sprawdzić wybrane przez siebie piosenki.

Źródło: Informacja prasowa: Monday – agencja komunikacji

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 22