Iza Łęcka Iza Łęcka 20.09.2021 09:41
Switch OLED
2713V

Nintendo Switch OLED na pierwszych materiałach. Japończycy prezentują sprzęt

Nintendo Switch OLED był dotychczas promowany jedynie na ujęciach przygotowanych przez producenta, tymczasem nowy model znalazł się już w sklepach z elektroniką, dzięki czemu możemy sprawdzić, jak prezentuje się w całej okazałości.

Premierę Nintendo Switch OLED zaplanowano na początek października, zatem już niebawem zapoznamy się z pełnymi recenzjami urządzenia oraz przeczytamy kilka cennych informacji o bryle. Big N dotychczas nie pokazywało konsoli "w rzeczywistości" – firma skupiła się na udostępnianiu renderów oraz rozmaitych oficjalnych materiałów promocyjnych.

Sprzęt jest już jednak prezentowany publicznie w Japonii, gdzie trafił do pierwszych sieci sklepów – klienci mogą się przekonać, jak wygląda konsola oraz ekran. Japońscy inżynierowie nie wprowadzili zmian w wewnętrznych parametrach propozycji, jednak dzięki zmniejszeniu czarnej ramki zwiększył się rozmiar wyświetlacza (7 cali).

Zdjęcia nie ukazują pełnej jakości OLED-a, pomimo tego dostrzeżemy odświeżoną konstrukcję oraz nową stację dokującą. Dopiero bezpośrednie porównania aktualnego z nowym Nintendo Switchem pozwolą poznać największe różnice w jakości ekranu, których doświadczymy w trakcie sprawdzania gier. Wstępne opinie dotyczące hybrydowego urządzenia są jednak całkiem pozytywne.

Na YouTube znajdziemy także materiał wideo pokazujący model, jednak sprzęt nie jest uruchomiony.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/nintendo-switchs-oled-image-gallery/

Tagi: Nintendo Switch Nintendo Switch OLED Switch