Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.09.2021 19:30
vanguard
1311V

Beta Call of Duty: Vanguard ze sporymi błędami graficznymi na Xbox Series X|S

Posiadacze nowych Xboksów muszą zmierzyć się z błędami graficznymi w Call of Duty: Vanguard. Twórcy próbują wyeliminować uciążliwy błąd.

Od kilku dni gracze mogą testować Call of Duty: Vanguard dzięki darmowej becie dostępnej na wszystkich platformach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznać się z poszczególnymi mapami oraz trybami przed premierą gry, która odbędzie się za mniej więcej półtora miesiąca.

Okazuje się, że przed deweloperami stoi trudne zadanie - muszą oni dowiedzieć się skąd pochodzą, a następnie wyeliminować graficzne błędy występujące w wersjach przystosowanych do Xboksa Series X oraz Xboksa Series S. Można śmiało stwierdzić, że uniemożliwiają one rozgrywkę, bo ciężko skupić się, a raczej dostrzec nadciągających wrogów.

Deweloperzy ze Sledgehammer Games potwierdzili, że problem jest badany. Co ciekawe, występuje on wyłącznie na trybie graficznym uniemożliwiającym rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę, więc jeśli nie przeszkadza Wam mniejsza ilość FPS-ów, zalecana jest zabawa na trybie jakościowym aż do czasu zażegnania problemu.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/09/call_of_duty_vanguard_suffers_reports_of_visual_glitches_on_xbox_series_xs

Tagi: Activision Call of Duty: Vanguard Sledgehammer Games