Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.09.2021 13:55
Monster Hunter Rise x Mega Man 11
321V

Monster Hunter Rise x Mega Man 11. Capcom zapowiada kolejny nietypowy crossover

Posiadacze Nintendo Switch długo musieli czekać na pełnoprawną nową odsłonę marki Monster Hunter, więc jak już taką dostali, rzucili się na nią wprost masowo - dzięki temu najnowsza odsłona cyklu wciąż ma mnóstwo aktywnych graczy, a Capcom inwestuje w kolejne crossovery.

Po trzech bardzo udanych crossoverach z innymi swoimi markami, Capcom zdecydował się na ponowne nietypowe połączenie dwóch skrajnie różnych światów w ramach autorskiego pakietu darmowych DLC dla posiadaczy Monster Hunter Rise.

Na początku tytuł połączył się z Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, później z Okami, by w końcu zaskoczyć fanów i nawiązać współpracę z marką Street Fighter. Tym razem do gry wskakuje mechaniczny psiak znany jako Rush z wydanego jakiś czas temu Mega Man 11.

Stworek stanie się specjalną skórką dla wierzchowców jakimi gracze mogą poruszać się po arenach walki, oczywiście oddając w nasze ręce szereg ciekawych umiejętności psiaka, jak na przykład katapultowanie się z jego grzbietu. Rush trafi do Monster Hunter Rise już 24 września. Capcom nie zamierza jednak na tym poprzestać i już teraz zapowiada, że jesienią pojawi się Capcom Collab 5!

Tagi: Capcom Mega Man 11 Monster Hunter Rise