Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.09.2021 10:30
Saints Row kreator postaci
730V

Saints Row zaoferuje najdokładniejszy kreator postaci w historii serii! "Stworzymy, kogo chcemy"

Wygląda na to, ze Volition zamierza zaoferować fanom Saints Row najlepszy kreator postaci, jaki tylko mogliśmy widzieć w serii.

Saints Row (2022) to pozycja, na którą czekają wszyscy fani mocnego humoru w grach wideo i efektownych rozgrywek - tych elementów na pewno nie zabraknie w nadchodzącej odsłonie serii. Miesiąc temu dostaliśmy zwiastun oraz potwierdzenie produkcji, a w kolejnych dniach Deep Silver zalewało nas kolejnymi informacjami - jak choćby tymi o DLC po premierze.

Dwa dni temu twórcy zorganizowali na swoim Twitterze wielką sekcję pytań i odpowiedzi, pośród których wiele było właściwie łatwych do wywnioskowania. Jedno szczególnie zwróciło jednak uwagę fanów i stanowi element, o który dopytywała niemała część społeczności. Mowa oczywiście o kreatorze postaci, który jest dziś nieodłącznym elementem wielu podobnych produkcji. 

Jak się okazuje - będzie on dostępny. To jednak nie wszystko! Twórcy zapewniają, że dostaniemy najbardziej rozbudowany kreator w historii serii i zapowiadają, że "stworzymy, kogo tylko będziemy chcieli". Brzmi to naprawdę optymistycznie i aż chce się czekać na to, co zostanie przyszykowane na 25 lutego 2022 roku. Jak to wygląda z Waszej strony - kreator postaci jest czymś, czego oczekujecie od podobnych dzieł?

Źródło: https://gamerant.com/saints-row-character-creator-series-most-in-depth/

Tagi: Deep Silver Saints Row (2022) Volition