Psychonauts 3 nie jest w planach. Tim Schafter zdradził, że na ten moment nie ma żadnego tematu

Gry
956V
Psychonauts 3 nie jest w planach. Tim Schafter zdradził, że na ten moment nie ma żadnego tematu
Kajetan Węsierski | 18.09.2021, 08:30

Wygląda na to, że nawet jeśli dostaniemy trzecią odsłonę serii Psychonauts, to przyjdzie nam poczekać bardzo dużo czasu na taką ewentualność. W najbliższym czasie nie ma na co liczyć.

Psychonauts 2 zadebiutowało zaledwie trzy tygodnie temu, a już zdążyło podbić serca wielu fanów. I nic w tym dziwnego - dostaliśmy świetnie dopracowaną produkcję i projekt, który bez wątpienia sprostał oczekiwaniom wszystkich graczy (więcej o tym przeczytacie w recenzji). Jedynym minusem, jeśli szukać na siłę, będzie prawdopodobnie wyłącznie brak polskiej wersji językowej, na którą zabrakło funduszy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wszyscy wiemy, co jest nieodłącznym elementem udanych premier - pytania o kontynuację. Tak było też w tym przypadku, a Double Fine Productions zostało wręcz zasypane takimi zapytaniami. Tim Schafter został o to zapytany także w wywiadzie z portalem TheGamer. Nie chcąc dłużej unikać tematu, postanowił wreszcie jednoznacznie odpowiedzieć na zagwozdkę społeczności:

Przeszedłeś grę na 100%? Nie możesz jeszcze pytać o trzecią część - zajęło nam to [zrobienie dwójki - przyp. red.] pięć lat, a Wy już zdążyliście się tym nacieszyć.

W tej chwili nie ma planów na trójkę. Nie ma też żadnych ograniczeń, więc nie zamykamy drzwi na nic. Myślę, że zarówno zespół, jak i ja nie możemy się doczekać czegoś zupełnie nowego. Uwielbiamy jednak te postacie, a światy psychiczne są łatwe do rozszerzenia na dalsze przygody. Na ten moment nic jednak nie planujemy.

Wygląda więc na to, iż ekipa twórców będzie wolała zająć się w najbliższym czasie czymś innym, a jeśli Psychonauts 3 mają rzeczywiście powstać, to przyjdzie nam poczekać jeszcze przynajmniej kilka lat na jakiekolwiek ruchy. Warto więc pójść za słowami Tima i nacieszyć się dwójką.

Źródło: https://www.thegamer.com/there-are-no-plans-psychonauts-3/

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper