Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2021 16:50
Cyberpunk 2077 z sekretną lokacją
4059V

Cyberpunk 2077 z sekretną lokacją. Gracze odkryli wiadomość „dobra robota” i zbierają nagrody

CD Projekt RED postanowił wykorzystać ciekawą sytuację. W Cyberpunku 2077 pojawia się opcja wskoczenia na jeden z latających samochodów, by w ostateczności gracz mógł odkryć nową lokację. Twórcy postanowili nagrodzić fanów, którym udało się odnaleźć ten Easter Egg.

W Cyberpunku 2077 nie brakuje latających samochodów, ale gracze nie mają okazji pokierować taką maszyną. Twórcy nie zapewnili takiej funkcji, jednak fani odkryli, że w jednym momencie mają okazję wskoczyć na pojazd.

W trakcie misji gracze muszą wydostać się z lokacji przeładowanej strażnikami i grupa NPC-ów, która ma pozbyć się V, ląduje obok głównego bohatera historii. Gracz może wskoczyć na pojazd i na jego masce dolecieć do trudno dostępnego miejsca.

Przejażdżkę możecie zobaczyć na Reddicie – TUTAJ.

Philipp Weber z CD Projekt RED potwierdził, że mógł zablokować tę niespodziewaną podróż, ale postanowił ją wykorzystać, by następnie nagrodzić pomysłowych graczy tekstem „dobra robota” oraz sprzętem.

Część graczy już wcześniej miała okazję odwiedzić tę lokację (wykorzystywali w tym celu między innymi modyfikacje, która pozwala latać), jednak jak widać Philipp Weber postanowił wykorzystać sytuację, by zadbać o taki ciekawy Easter Egg.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-cyberpunk-2077-adds-special-message-for-players-who-break-the-game-20210917

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077