Iza Łęcka Iza Łęcka 15.09.2021 08:58
Deathloop premiera na PS5 i PC
610V

Nowe gry na PS5 i PS4 promowane przez Sony. Sprawdźmy, w co możemy zagrać w tym tygodniu

Sony wraz z nowym tygodniem przypomina swojej społeczności o debiutujących produkcjach. Oprócz nowego tytułu Arkane Lyon, gracze korzystający z konsol PlayStation będą mogli również wypróbować kontynuację dobrze przyjętej skradanki i mniejsze pozycje.

Redakcja PlayStation Access opracowała najnowsze zestawienie gier, które w tym tygodniu zadebiutują na konsolach Sony. Redaktorzy nie tylko reklamują nowości, ale przypominają również o trwającej promocji na wszelkie dodatki oraz DLC do znanych tytułów. Jakie produkcje nadciągają?

Deathloop jest niewątpliwie najważniejszą premierą tego tygodnia. Recenzenci są niemal zgodni, że przygoda na wyspie Blackreef odznacza się dynamiczną rozgrywką, miodnym strzelaniem, intrygującą historią i ciekawymi bohaterami. Choć użytkownicy pecetów narzekają na optymalizację produkcji, gracze z PlayStation 5 mogą dodatkowo cieszyć się uwzględnieniem wszystkich funkcji DualSense.

Na konsolach Sony w ciągu najbliższych dni zadebiutują również Aragami 2, TOEM i Titan Chaser. Lince Works już pod koniec lipca informowało o ukończeniu kontynuacji skradanki i zapewniało, że sequel będzie odznaczał się znacznie większą swobodą oraz okazalszymi poziomami. Czy udało się zrealizować ambitne plany dowiemy się już 17 września. Gracze, którzy preferują nieco mniejsze propozycje, będą mogli wcielić się w fotografa-amatora w TOEM, bądź zajmą się odstraszaniem przerażających stworów w Titan Chaser.

Co zamierzacie sprawdzić w tym tygodniu?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Arkane Lyon Bethesda Softworks Deathloop nowe gry na PS5 i PS4 PlayStation Access premierym