Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2021 19:02
Marvel's Guardians of the Galaxy
831V

Strażnicy Galaktyki są gotowi na przygodę. Marvel's Guardians of the Galaxy w złocie

Eidos Montreal zakończyło prace nad Marvel's Guardians of the Galaxy. Gra będzie gotowa na październikową premierę, więc gracze mogą wyczekiwać na nadciągającą przygodę Strażników Galaktyki.

W obliczu ostatnich opóźnień (Dying Light 2 i Total War Warhammer 3) możemy potwierdzić bardziej pozytywną wiadomość. Eidos Montreal jest gotowe, by zaprezentować graczom nową historię i Marvel's Guardians of the Galaxy zadebiutuje w terminie, więc fani uniwersum Strażników Galaktyki mogą szykować się na nową historię stworzoną przez twórców serii Deux Ex.

Marvel: Strażnicy Galaktyki nie zaliczy opóźnienia, więc przynajmniej w tym wypadku możemy mieć pewność, że gra trafi na rynek. Twórcy mają jeszcze kilka tygodni, by zadbać o premierową aktualizację, ale jak widać pod koniec 2021 roku nie zabraknie dużych gier AAA – niektórym udało się wyrobić przed zatłoczonym początkiem 2022 roku.

Jestem jednak pewien, że Square Enix, Marvel Games i Eidos Montreal muszą jednak zająć się konkretną promocją pozycji, ponieważ przynajmniej aktualnie Marvel's Guardians of the Galaxy za bardzo kojarzy się z Marvel's Avengers, co w tym wypadku nie wpływa pozytywnie na odbiór produkcji.

Źródło: Twitter: GOTGTheGame

Tagi: Eidos Montreal Marvel: Strażnicy Galaktyki Square Enix