Call of Duty: Modern Warfare 2 z pierwszymi szczegółami. VGC i Eurogamer ujawniają informacje

News
1474V
Call of Duty: Modern Warfare 2 z pierwszymi szczegółami. VGC i Eurogamer ujawniają informacje
Wojciech Gruszczyk | 14.09.2021, 16:44

W 2022 roku zagramy w Call of Duty: Modern Warfare 2 i choć do premiery oraz prezentacji daleka droga, to już dzisiaj poznaliśmy pierwsze informacje dotyczące produkcji. Znane redakcje otrzymały konkrety dotyczące gry.

Tom Henderson kolejny raz miał rację i insider związany z seriami Call of Duty i Battlefield jako pierwszy potwierdził, że Call of Duty 2022 to Call of Duty: Modern Warfare 2. Teraz jednak redakcje VGC i Eurogamer potwierdzają kolejne szczegóły.

Call of Duty: Modern Warfare 2 powstaje w Infinity Ward i możemy liczyć na kontynuację małego rebootu z 2019 roku. Twórcy postanowili przygotować główny wątek, który będzie związany z amerykańskimi siłami specjalnymi walczącymi z kolumbijskimi kartelami narkotykowymi.

Informacje dotyczące pozycji pojawiły się w przecieku GeForce – gra została określona jako „Project Cortez”, co prawdopodobnie jest związane z postacią pułkownika Felixa Corteza z thrillera akcji „Stan zagrożenia” z 1994 roku.

Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że dwie duże redakcje już teraz mogą potwierdzić konkrety dotyczące gry, która zostanie zaprezentowana pewnie w połowie przyszłego roku.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-09-14-sources-call-of-duty-2022-is-infinity-wards-modern-warfare-2

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper