Iza Łęcka Iza Łęcka 14.09.2021 08:57
Xbox
2964V

Microsoft ma asa w rękawie? Amerykanie mogą szykować dużą grę na początek 2022 roku

W następnych miesiącach na konsolach Microsoftu i PC zadebiutuje między innymi Forza Horizon 5 oraz Halo Infinite, a w przyszłym roku możemy oczekiwać przynajmniej na Redfall i Starfield. To jednak podobno nie koniec, a na sympatyków korporacji z Redmond czeka spora niespodzianka – nieujawniony jeszcze tytuł prawdopodobnie zadebiutuje na rynku na początku przyszłego roku.

Amerykański gigant branży zaplanował niezwykle bogatą drugą połowę 2021 roku, dzięki czemu użytkownicy Xboksów oraz PC mają okazję systematycznie ogrywać nowe produkcje stworzone przez Xbox Game Studios. Na rynku udostępnione zostały Microsoft Flight Simulator oraz Psychonauts 2, a przed nami premiery Age of Empires 4, Forza Horizon 5 i Halo Infinite.

Obecnie nie doczekaliśmy się zapowiedzi mocnych pozycji od zespołów Xboksa na początek 2022 roku, lecz pojawiły się pierwsze spekulacje w tym temacie. Microsoft może jeszcze ogłosić niespodziankę.

Klobrille, informator związany z marką Xbox, w jednej z ostatnich wiadomości wspomniał o grze datowanej na drugi kwartał 2022 roku:

„Słyszałem o jednej premierze XGS w Q2, która nie jest jeszcze zapowiedziana, ale technicznie nie jest to zupełnie nowa gra (nie mogę zdradzić, przepraszam). Zobaczymy, czy okaże się to prawdą”.

Insider jest tajemniczy i nie zdradza szczegółów, jednak już wielokrotnie udowodnił, że posiada sprawdzone źródła informacji, a jego wypowiedzi prędzej czy później okazują się prawdą. Czy zatem powinniśmy oczekiwać odświeżenia? Korporacja z Redmond posiada w swojej bibliotece wiele intrygujących produkcji, które mogłyby powrócić w usprawnionej oprawie, jednak musimy czekać na oficjalne wiadomości.

Źródło: https://www.gamereactor.eu/rumour-microsoft-has-an-unannounced-xbox-game-planned-for-spring/

Tagi: Xbox xbox game pass Xbox One Xbox Series X|S