Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2021 13:36
God of War
2597V

God of War, Ghost of Tsushima, Returnal i Gran Turismo 7 coraz bliżej PC? Gry znalezione w bazie danych firmy

Sony coraz śmielej wrzuca na PC ekskluzywne gry z PS4, a już wkrótce możemy usłyszeć o kolejnych portach. God of War, Ghost of Tsushima, Gran Turismo 7 oraz kolejne produkcje Sony zostały odkryte przez gracza na serwerach GeForce NOW.

Na PlayStation Showcase zapowiedziano Uncharted: Legacy of Thieves Collection i zestaw zmierza aktualnie wyłącznie na PS5 i PC. Sony może mieć jednak znacznie większe plany dotyczące komputerów osobistych – tak przynajmniej sugeruje odkrycie jednego z gracza.

Ighor July postanowił „odblokować” GeForce NOW, by odzyskać starą funkcjonalność urządzenia i móc ponownie włączać wszystkie gry z bazy danych Steam – oczywiście produkcje wcześniej kupione. Teraz klienci muszą czekać, gdy dany tytuł zostanie dodany do katalogu, jednak zainteresowanemu udało się uzyskać dostęp do aż 18476 produkcji.

Lista jest ogromna i znajdują się na niej pozycje, które nigdy nie zostały oficjalnie dodane do katalogu GeForce NOW. Ciekawym przypadkiem jest Mafia: Definitive Edition, która choć posiada w pełni działającą zakładkę, to jednak produkcja nie została udostępniona.

Odblokowany GeForce NOW pozwolił także sprawdzić katalog „Platform Klientów”, gdzie pojawiły się bardzo ciekawe znaleziska:

 • God of War (w pełni działająca zakłada ze screenami informacjami)
 • Uncharted: Legacy of Thieves Collection
 • Ghost of Tsushima
 • Sackboy Wielka Przygoda

God of War otrzymał już pełną zakładkę, gdzie dokładnie możemy zobaczyć screeny oraz konkretne informacje. W pozostałych przypadkach brakuje adnotacji oraz fotek, ale dobrze zostały uzupełnione takie szczegóły jak wydawca czy też deweloper. Warto zwrócić uwagę, że pozycje ma wprowadzić na rynek „PlayStation Mobile” – ten sam oddział odpowiadał za wrzucenie Day Gone i Horizon Zero Dawn na Steam.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że nawet świeżo zapowiedziane Uncharted: Legacy of Thieves Collection ma już swoją zakładkę... Według pobranych danych, to nie wszystkie gry z PS5 i PS4 zmierzające na PC:

 • Ratchet & Clank
 • Returnal
 • Demon's Souls

Gry z PS5 i PS4 na PC

Na liście znalazło się nawet niezapowiedziane Helldivers 2... A także gry third-part wydane na konsolach Nintendo – jedynie New Super Mario Bros. to produkcja first-party, ale gra jest dostępna na GeForce Now w Azji.

 • Mario + Rabbids Kingdom Battle
 • Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
 • Ultra Street Fighter II: The Final Challengers
 • New Super Mario Bros. (Wii)

Źródło: https://medium.com/@ighor/i-unlocked-nvidia-geforce-now-and-stumbled-upon-pirates-dc48a3f8ff7

Tagi: Ghost of Tsushima god of war pc Returnal Sackboy Wielka Przygoda Steam Uncharted: Legacy of Thieves Collection