Iza Łęcka Iza Łęcka 13.09.2021 13:34
Grudge Netflix
322V

Grudge przedstawi intrygę rozgrywającą się w szeregach policji. Netflix promuje nowy film na zwiastunie

Widzowie, którzy regularnie i dokładnie śledzą nowości zmierzające do oferty Netflixa wiedzą doskonale, że czasami trafiają się w usłudze również produkcje od mniej znanych, zagranicznych twórców, które okazują się interesującym doświadczeniem. Sprawdźcie zwiastun „Grudge”.

Streamingowy gigant nie tylko inwestuje w filmy czy seriale, w których występują popularni aktorzy, a budżet na produkcje opiewa na ponad 100 mln dolarów. Po ostatnich zapowiedziach „Czerwonej noty”, czyli najdroższego jak dotąd obrazu Netflixa, „Nie patrz w górę” z Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence czy trailerze „Psich pazurów” stworzonych na podstawie klimatycznej powieści, przyszedł czas na nieco mniejsze ogłoszenie. 

„Grudge” (oryg. „Kin”) to turecki kryminał, który przedstawi historię pewnej intrygi wymierzonej wobec doświadczonego inspektora policji. Tuż po otrzymaniu najbardziej znaczącej nagrody w zawodzie śledczy zostaje wplątany w incydent, którego efektem jest śmierć nieznanego mu taksówkarza. Zbrodnia wychodzi na jaw już następnego dnia, a Harun zostaje przydzielony do sprawy, stając się jednocześnie ścigającym oraz uciekinierem. Wraz z postępem śledztwa ujawniane zostają sprawy, które zagrażają wielu jego współpracownikom. W produkcji wystąpią Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu oraz Duygu Sarışın.

Premiera filmu została zaplanowana na 8 października, natomiast poniżej możecie zobaczyć zwiastun wprowadzający w fabułę propozycji Netflixa.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grudge netflix trailer zwiastun