Iza Łęcka Iza Łęcka 13.09.2021 12:08
Gran Turismo 7 porównane z Gran Turismo Sport i Gran Turismo 6
2271V

Gran Turismo 7 porównane z Gran Turismo Sport i Gran Turismo 6. Sprawdźcie zmiany w serii Sony

Na ostatnim materiale promującym Gran Turismo 7 pojawiły się nowe ujęcia prezentujące wyścigi zmierzające w przyszłym roku na PS5 i PS4. Japończycy skorzystali ze znanych tras, dzięki czemu możemy spojrzeć na drobne zestawienie.

W marcu przyszłego roku odbędzie się premiera Gran Turismo 7, zatem najbliższe miesiące dla Sony będą upływały między innymi na szczegółowym zaprezentowaniu pozycji Polyphony Digital. Japończycy mogą kontynuować strategię przyjętą w przypadku nowej przygody Aloy i poświęcić całe State of Play na ukazanie wszelkich szczegółów wyścigów. Tytuł bez wątpienia będzie jedną z najważniejszych przyszłorocznych premier dla społeczności PlayStation 5 i PlayStation 4.

W najnowszej odsłonie uznanej serii nie zabraknie wcześniej prezentowanych lokacji oraz ulubionych przez graczy samochodów, więc poniższe porównanie wydaje się warte uwagi – możemy tutaj prześledzić znane elementy, jednak przedstawione w trzech grach. Należy dodać, że debiut wyścigów ma odbyć się za 172 dni, więc deweloperzy powinni już kończyć prace nad pozycją. Nie możemy zatem oczekiwać, że na ostatniej prostej produkcja doświadczy gigantycznego liftingu i zaprezentuje całkowicie nową jakość oprawy.

Fani serii Gran Turismo od dawna czekają na przyjazd pełnoprawnej kontynuacji, natomiast Gran Turismo 7 zapowiada się niezwykle obiecująco. Należy jednak pamiętać, że część trybów będzie wymagała stałego połączenia z internetem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gran Turismo 7 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment