Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.09.2021 10:30
Quantum Error na Unreal Engine 5
919V

Quantum Error na nowym zwiastunie. TeamKill Media przechodzi na nowy i lepszy silnik

Najnowsze informacje pozwalają wierzyć, że przeniesienie daty premiery wyczekiwanego horroru zostanie graczom odpłacone przez twórców. Będzie bardziej klimatycznie, niż zapowiadano.

O Quantum Error jest stosunkowo cicho od marca. Wtedy też zasypano nas nowymi materiałami, a nawet wideo z rozgrywki. Najpierw, w połowie tamtego miesiąca, pokazano nam krótki urywek z gry. Nieco później, podczas wyczekiwanego wtedy Future Games Show, dostaliśmy wreszcie pełnokrwisty materiał, który zaspokoił oczekiwania wielu fanów.

Niestety wciąż trudno było liczyć na datę premiery, albowiem sama gra była przesuwana. w czasie - aż do momentu, w którym uznano, że lepiej podać datę, gdy ta będzie już pewna. Teraz natomiast pojawiła się świetna wiadomość dla wszystkich, którzy cały czas czekają na debiut i liczą na naprawdę mocny kawał gry od TeamKill Media. W Internecie wylądował nowy zwiastun!

I to nie byle jaki! Choć bowiem nie znajdziemy w nim wiele rozgrywki, to informuje o jednej, bardzo ważnej sprawie - Quantum Error zostało przeniesiona na nową iterację silnika - Unreal Engine 5! I jest to fantastyczna wiadomość, albowiem podobne projekty często stoją klimatem, który odgrywa wręcz fundamentalną rolę. A jak wiemy, niemały wpływ ma na niego warstwa wizualna! Dobry ruch ze strony twórców!

Źródło: https://twinfinite.net/2021/09/quantum-error-unreal-engine-5-trailer/

Tagi: Quantum Error TeamKill Media