Iza Łęcka Iza Łęcka 09.09.2021 10:25
Dying Light 2 Techland
846V

Dying Light 2 z klimatycznym materiałem. Sprawdźcie pierwszą Legendę miejską

Techland coraz prężniej wchodzi w fazę promocji nowej odsłony Dying Light, a następnym jej aspektem jest seria audiobooków przedstawiających losy mieszkańców pogrążonego w mroku The City. Siadajcie wygodnie i słuchajcie pierwszej opowieści.

Do premiery Dying Light 2 pozostało jeszcze kilka miesięcy - wrocławianie jednak nie tracą czasu i wprowadzają graczy do niebezpiecznego świata, w którym ocaleńcy próbują przetrwać pod naporem czających się na każdym kroku potworów. W zeszłym miesiącu sprawdziliśmy poszczególne elementy walki, gameplay oraz zwiastun w 4K. Deweloperzy jednak idą o krok dalej… The City stoi przed nami otworem, a jego tajemnice będziemy powoli odkrywać.

Techland zaprasza do niezwykle intrygującej akcji, czyli Legend miejskich ze świata Dying Light 2 Stay Human. Studio właśnie przedstawiło pierwsze nagranie z cyklu Audio Stories from the Dying City - historię Rosemary, dziewczyny, która musiała poradzić sobie w wymagających realiach postapokaliptycznego świata. „Rosemary” to legenda miejska stworzona specjalnie z myślą o osobach, które lubią straszne opowieści, przekazywane nocą przy ognisku. Nagranie jest pierwszym z serii krótkich audiobooków o wydarzeniach, jakie rozgrywają się po zmroku, gdy z oddali usłyszeć można wychodzące ze swych legowisk monstra, a każdy szelest i krok za ścianą zwiastuje niebezpieczeństwo. 

„Podążaj śladami wyczerpanego pielgrzyma, który poszukuje schronienia. Napotkawszy na swej drodze stary kościół, odkrywa historię Rosemary – młodej dziewczyny, która zaginęła wiele lat temu i od tamtej pory straszy ocaleńców”.

Na materiale usłyszymy Paula Petermana, Joannę Farell oraz Jerry’ego Widucha. Jednocześnie Techland zapowiada, że już niebawem zobaczymy następne materiały przedstawiające postapokaliptyczne realia - fani Dying Light nie będą się nudzić.

Źródło: Informacja prasowa Techland

Tagi: Dying Light 2 Dying Light 2 Stay Human Techland