Far Cry 6 bez tajemnic. Ubisoft opublikował rozbudowany zwiastun i przedstawia wszystkie elementy gry

Gry
1476V
Far Cry 6 bez tajemnic. Ubisoft opublikował rozbudowany zwiastun i przedstawia wszystkie elementy gry
Wojciech Gruszczyk | 08.09.2021, 18:33

Ubisoft rozpoczął ostateczne odliczanie do premiery Far Cry 6. Twórcy opublikowali rozbudowany zwiastun, który przedstawia wszystkie najważniejsze elementy produkcji. To dobre kompendium wiedzy przed debiutem.

7 października odbędzie się premiera Far Cry 6. Jest to największa gra z serii Far Cry, więc Ubisoft jeszcze przed debiutem zdecydował się na opublikowanie rozbudowanego materiału, który przedstawia kolejne elementy produkcji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Informacje na temat głównego bohatera, świata przedstawionego, lokalnych ugrupowań czy też konkrety dotyczące fabuły – pierwszy raz otrzymujemy w tym materiale szczegóły dotyczące antagonisty, które w ciekawy sposób prezentuje Antóna Castillo.

W Far Cry 6 natrafimy na wiele obozów partyzantów, w których będziemy mogli zarządzać zdobytymi surowcami, ale deweloperzy nie zapomnieli nawet o rozbudowie lokacji. Autorzy skupili się także na przygotowaniu szerokiego arsenału – tak by heros mógł być gotowy na walkę z armią.

Na zaprezentowanym materiale zobaczycie sporo nowych fragmentów rozgrywki z Far Cry 6, co na pewno powinno zostać dobrze odebrane przez graczy, którzy wciąż nie są przekonani, czy warto zainteresować się tym tytułem.

Warto dodać, że Far Cry 6 zapewni graczom darmową aktualizację dla konsol nowej generacji, a fani serii nadal mogą odebrać za darmo Far Cry 3.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper