NBA 2K22 prezentuje rozbudowane miasto z trybu fabularnego. Gracze skarżą się na mikrotransakcje

Gry
886V
NBA 2K22 prezentuje rozbudowane miasto z trybu fabularnego. Gracze skarżą się na mikrotransakcje
Bartosz Dawidowski | 08.09.2021, 09:36

Po pierwszym pokazie "gameplayu" NBA 2K22, za który wydawcę spotkała spora krytyka, możemy przyjrzeć się dokładniej kolejnym aspektom tej sportowej produkcji.

Do premiery NBA 2K22 zostały już ostatnie dni - tytuł zadebiutuje na półkach sklepowych i w cyfrowej dystrybucji 10 września 2021 r.

Przed tym wydarzeniem wydawca pręży marketingowe muskuły, prezentując "mieszankę filmowych wstawek i gameplayu, zarejestrowanego na next-genowych konsolach". Tym razem możemy przyjrzeć się w nowym trailerze trybowi fabularnemu, czyli temu, jak będziemy piąć się po szczeblach koszykarskiej kariery, wchodząc w szeregi najlepszych zawodników NBA. Oczywiście motyw miasteczka-dzielnicy występował już w poprzedniej odsłonie marki. Deweloperzy NBA 2K22 obiecują że The City będzie wyraźnie większe i ciekawsze.

Co z tego wyszło przekonamy się już 10 września 2021 r. Już w tej chwili można powiedzieć, że wiele osób pozostaje sceptycznych, przypominając o tym, że wydawca nie zrezygnował z rozbudowanego systemu mikrotransakcji w rzeczonej marce ("to miasto mikrotransakcji" - napisał jeden użytkownik pod filmikiem na YouTube). Fani wypominają też 2K Sports brak realnych innowacji w serii. Krytyka pojawiła się również przy ostatnim materiale wideo prezentującym NBA 2K22.

Źródło: https://realsport101.com/nba-2k/nba-2k22-the-city-myplayer-online-single-player-mayors-boroughs-affiliations-wnba

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper