Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2021 14:42
Call of Duty: Vanguard Beta
1376V

Call of Duty: Vanguard na rozgrywce. Gameplay z multiplayera wycieka przed pokazem

Wieczorem odbędzie się pokaz Call of Duty: Vanguard, podczas którego poznamy szczegóły dotyczące rozgrywki, trybów i map z sieciowych pojedynków z nowej gry Sledgehammer Games. Jednak nie musimy czekać do wieczora, by zapoznać się z długim materiałem z produkcji.

Sledgehammer Games wieczorem przedstawi sporo konkretów o rozgrywce multiplayer z Call of Duty: Vanguard. Wydarzenie będzie trwać 29 minut i podczas pokazu usłyszymy wiele szczegółów dotyczących gry oraz pewnie poznamy ostateczne informacje na temat testów beta. Jak wiadomo wydarzenie odbędzie się już w tym tygodniu.

Część osób ze społeczności Call of Duty otrzymała wcześniejszy dostęp do najnowszej strzelanki, by móc nagrać materiały – wieczorem spada embargo na publikację filmów, ale już teraz możemy sprawdzić, jak wygląda gameplay.

W Sieci pojawił się dłuższy fragment gry, który trwa aż 14 minut i prezentuje szereg map. Nie możemy tutaj mówić o wielkiej rewolucji w serii, jednak na pewno gra zostanie ciepło przyjęta przez wielu fanów, którzy od dawna czekali, by seria powróciła do przeszłości.

Zamierzacie grać w Call of Duty: Vanguard? Na dobry początek do bety zostaną zaproszeni gracze z PlayStation 5 i PlayStation 4. Warto wspomnieć, że materiał jest usuwany przez Activision, ale nawet jeśli poniższe odnośniki nie będą działać, to film zobaczycie na Vimeo.

Źródło: https://mp1st.com/news/cod-vanguard-multiplayer-gameplay-leaks-before-the-offiical-reveal

Tagi: Activision Call of Duty: Vanguard Sledgehammer Games