Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2021 18:52
Assassin's Creed Valhalla
2943V

Assassin's Creed Valhalla otrzyma kolejne nowości. Niektórzy gracze pobiorą aż 34GB

Ubisoft zapowiedział kolejną aktualizację Assassin's Creed Valhalla, która już jutro wyląduje na konsolach Sony, Microsoftu oraz na PC. Deweloperzy przygotowali dla graczy kilka niespodzianek, ale niektórzy pobiorą aż 34GB.

Assassin's Creed Valhalla jest stale rozwijany przez Ubisoft i aktualizacja 1.3.1 zadebiutuje już jutro o godzinie 14:00 czasu polskiego. Gracze będą musieli pobrać od 14 do aż 34GB – tak prezentują się szczegóły:

  • Xbox Series X|S: 34.05 GB
  • Xbox One: 26.23 GB
  • PlayStation 5: 14.31 GB
  • PlayStation 4: 30.00 GB
  • PC: 26.49 GB

Deweloperzy zadbali tym razem o kilka nowości. W Rzecznych Najazdach sprawdzimy trzy nowe rzeki, ale podczas zabawy zmierzymy się także z dwoma Mistrzami Rzek i nowymi Mistrzami Wiary – autorzy przygotowali nowe bronie, które możemy odblokować za wykonanie misji.

Studio wprowadza także zmiany w runicznych atutach, które będą teraz działać wyłącznie w wybranej broni – gdy wsadzimy element do oręża, to błyskotka będzie wpływać właśnie na niego. Studio jednak podkreśla, że gracze mogą włożyć różne runy do przykładowo mieczy z lewej i prawej ręki, by tym samym łączyć efekty.

W Assassin's Creed Valhalla pojawi się także nowy poziom trudności, w którym bohater otrzyma +200% obrażeń, jedzenie będzie wznawiać o 40% mniej zdrowia, a dodatkowo zmniejszono o 38% okno parowania. Ubisoft zmienił także poziomy leczenia, a jednocześnie do gry trafią tatuaże, które są związane z Błogosławieństwem Odyna.

Pełną listę zmian znajdziecie na stronie produkcji – warto pamiętać, że w zeszłym tygodniu studio zapowiedziało plany na najbliższe tygodnie.

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft