Forspoken możemy zobaczyć już w tym tygodniu. Aktorka zapowiada prezentację

Plotka
969V
Forspoken możemy zobaczyć już w tym tygodniu. Aktorka zapowiada prezentację
Iza Łęcka | 06.09.2021, 09:03

Ella Balinska, która wcieli się w główną bohaterkę Forspoken, próbuje enigmatycznie przekazać nową wiadomość. Aktorka opublikowała wpis związany z najnowszą marką Square Enix, który daje nadzieję, że już wkrótce zobaczymy świeże materiały z gry.

W marcu Square Enix ogłosiło, że Project Athia to tak naprawdę Forspoken, czyli produkcja zapowiedziana w zeszłym roku przez Sony. Jest to next-genowy tytuł osadzony w fantastycznym świecie, który zmierza wyłącznie na PS5 i PC – producent PlayStation zapewnił sobie długą czasową wyłączność.

Moglibyśmy podejrzewać, że tytuł doczeka się prezentacji podczas konferencji wydawcy na Tokyo Game Show, w końcu Square Enix zapowiedziało długi pokaz, jednak Japończycy wskazali produkcje, na których planują się skupić. Również Ella Balinska sugeruje pewien scenariusz.

W weekend aktorka wcielająca się w główną bohaterkę, Frey Holland, opublikowała swoje zdjęcie z dopiskiem: „w oczekiwaniu na zawartość Forspoken”. Wpis rozbudził ciekawość wielu graczy, którzy spekulują, że produkcja mogłaby otrzymać 3-4 minuty na nadciągającym wydarzeniu PlayStation. Sony, zapowiadając imprezę, wspomniało nie tylko o zespołach first-party, ale również najbardziej kreatywnych twórcach z branży. Pozostaje nam więc czekać na potwierdzenie tych doniesień.

Zgodnie z wcześniej ujawnionymi informacjami, debiut Forspoken jest zaplanowany na 2022 rok, więc Square Enix oraz Sony mogą śmiało ruszać z promocją nowego IP.

Forspoken możemy zobaczyć już w tym tygodniu. Aktorka zapowiada prezentację

Źródło: https://gamingbolt.com/forspoken-content-pending-actor-teases

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper