Final Fantasy 16 i Forspoken na TGS 2021? Square Enix zapowiada wielkie wydarzenie

Gry
925V
Final Fantasy 16 i Forspoken na TGS 2021? Square Enix zapowiada wielkie wydarzenie
Wojciech Gruszczyk | 01.09.2021, 14:18

Square Enix chce wykorzystać Tokyo Game Show, by przeprowadzić duże wydarzenie, podczas którego zobaczymy gry zmierzające na rynek w następnych miesiącach. Może to być idealny moment na pokazanie między innymi Final Fantasy 16 i Forspoken.

Kilka godzin temu zapowiedzieliśmy informacje dotyczące pokazu Microsoftu na Tokyo Game Show, ale gracze mogą mieć pewność, że to nie koniec dobrych informacji. Square Enix również szykuje się na dużą prezentację i show powinno zainteresować wielu graczy.

1 października odbędzie się Square Enix Presents Tokyo Game Show 2021, które według oficjalnej informacji będzie trwać aż 50 minut i podczas wydarzenia otrzymamy „najnowsze wiadomości na temat nadchodzących tytułów wraz z wcześniej zapowiedzianymi informacjami”.

Sympatycy Final Fantasy powinni wyczekiwać na informacje dotyczące Final Fantasy 16, ponieważ producent gry już w zeszłym miesiącu wspominał, że chciałby pokazać pozycję na Tokyo Game Show 2021, jednak dotychczas deweloperzy nie byli pewni, czy uda im się przygotować odpowiedni materiał.

Warto przypomnieć, że Square Enix pracuje aktualnie nad między innymi:

  • Forspoken
  • Stranger of Paradise: Final Fantantasy
  • Project Triangle Strategy
  • Final Fantasy 16
Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/square-enix-has-confirmed-its-tgs-show-with-a-final-fantasy-16-reveal-possible/

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper