Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2021 17:23
Pathfinder Wrath of the Righteous
558V

Pathfinder: Wrath of the Righteous na premierowym zwiastunie. Seria zaliczyła duży sukces

W piątek pierwsi gracze zapoznają się z Pathfinder: Wrath of the Righteous, więc wydawca zaproponował graczom premierowy trailer. Materiał zwiastuje wydarzenia, a jednocześnie pozwala nam przygotować się na nową historię.

2 września odbędzie się premiera Pathfinder: Wrath of the Righteous na PC, więc już teraz Koch Media Poland zaprasza graczy na premierowy zwiastun gry. Wszyscy fani izometrycznych RPG-ów powinni wyczekiwać na informacje dotyczące produkcji, ponieważ nie możemy zapomnieć, że 1 marca 2022 roku odbędzie się premiera konsolowego wydania. Za 182 dni przygoda będzie dostępna na PlayStation 4 i Xboksie One, a dzięki wstecznej kompatybilności możemy także liczyć, że poznamy wydarzenia na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

Najnowszy zwiastun Pathfinder: Wrath of the Righteous przygotowuje graczy na nadciągające wydarzenie – materiał pokazuje kilka scen z rozgrywki i entuzjaści klasycznych RPG-ów powinni zacierać rączki.

Warto również wspomnieć, że Pathfinder: Kingmaker, które w 2018 roku trafiło na PC, a w 2020 roku odbyła się premiera na konsolach (PlayStation 4, Xbox One) osiągnęło łączną sprzedaż ponad 1 mln sztuk na całym świecie. Jest to duży sukces dla pozycji z tego gatunku – choć nie wiemy, jak wyglądają wyniki pozycji na poszczególnych platformach.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Owlcat Games Pathfinder: Wrath of the Righteous