Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2021 21:26
The Last Oricru PS5/XSX|S/PC
732V

The Last Oricru na zwiastunie. RPG może zapewnić ciekawą zabawę w kooperacji

W przyszłym roku na rynek trafi debiutancki RPG akcji studia GoldKnights. Twórcy wrzucą graczy do świata ogarniętego wojną domową i zapewnią rywalizację w kooperacji. Zobaczcie zwiastun, który został przygotowany z fragmentów rozgrywki.

The Last Oricru zostało zapowiedziane jako „next-genowy RPG”, który choć nie zapewni wybitnej oprawy, to jednak powinien trafić w gust fanów ELEX-a. GoldKnights również łączy style i zaproponuje graczom „krwawą wojnę domową o supremację na Wardenii”.

Jest to w zasadzie fabularny RPG, który jednak otrzyma kooperację na podzielonym ekranie – będzie to na pewno ciekawa zabawa dla fanów gatunku, ponieważ sympatycy będą mogli wspólnie uczestniczyć w rozbudowanej historii. Deweloperzy już wcześniej potwierdzili, że stawiają na znaczące wybory i właśnie decyzje graczy mają wpływać na opowieść oraz świat przedstawiony.

„W grupie raźniej: The Last Oricru oferuje tryb kooperacji, z którego można korzystać od ukończenia samouczka do samego końca gry. System dołączania i odłączania pozwala drugiemu graczowi na wskoczenie do akcji lub wyrwanie się z niej w bardzo prosty sposób”.

Na zaprezentowanym materiale mamy okazję spojrzeć na odrobinę walki, która została oparta na umiejętnościach graczy – autorzy mają wymęczyć graczy. Warto wspomnieć, że w tytule pojawi się także mechanika związana z wielkimi bitwami, podczas których na ekranie zobaczymy dziesiątki postaci.

The Last Oricru zadebiutuje w przyszłym roku i tytuł zmierza wyłącznie na PlayStation 5, Xboksy Series X|S i PC.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: GoldKnights Prime Matter The Last Oricru