Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 21:01
The Last Oricru
826V

The Last Oricru to next-genowy RPG. Twórcy zapewnią zabawę w kooperacji

Czeskie GoldKnights zaprezentowało właśnie The Last Oricru, czyli wielką produkcję RPG, która może zainteresować fanów zabawy w kooperacji. Tytuł zaoferuje rozbudowaną historię, ale tym razem do rozgrywki może przystąpić nawet dwójka graczy.

The Last Oricru to RPG akcji umiejscowiony w ciekawym świecie – deweloperzy dorzucili do średniowiecznej epoki wiele elementów science-fiction. W grze nie będziemy jednak walczyć wyłącznie za pomocą mieczy i toporów, ponieważ odpowiednio poprowadzony dialog pozwoli nam zyskać zaufanie nawet wśród potężnych wrogów. Gra zaoferuje szereg moralnych wyborów, które pozwolą w ostateczności zrozumieć – kto jest prawdziwym wrogiem, a kto przyjacielem?

Interesującym elementem The Last Oricru jest opcja rozgrywki w kooperacji. Całą opowieść możemy przejść u boku znajomego, co na pewno zostanie dobrze przyjęte przez graczy, którzy uwielbiają poznawać historie w dobrym towarzystwie.

The Last Oricru zmierza wyłącznie na PlayStation 5, Xboksy Series X|S i PC, a gracze sięgną po fizyczne lub cyfrowe wydania produkcji. Tytuł będzie dostępny na rynku w 2022 roku.

The Last Oricru

Tagi: GoldKnights Prime Matter The Last Oricru